Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 13.07.2011, 21:16
Z taką grą to może jakimś cudem przejdziemy Skonto ale w III rundzie jak trafimy coś pokroju "Rapidu Bukareszt" to w....... taki wyłapiemy ,że hej. Dno , dno , dno .
Odpowiedz cytując