Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
Od: 07.2011
Offline
#
1168
13.07.2011, 20:33
Lamey cienko? Dobry drybling, szybkosciowo nieodstaje, wrzutki tez nienajgorsze.
Chavez - bezbledne odbiory
rnandez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rnandez
Znajdź inne posty napisane przez rnandez