Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1167
Stary 13.07.2011, 20:30
arti napisał(a):Wyświetl post
Wynik jest, ale dosyć cienko - jeden strzał w bramkę w ciągu połowy to dość słabo.
Trzeba wywieźć wygraną, mniejsza o styl.
Gra wygląda jak w większości naszych meczy w zeszłym sezonie - duże posiadanie piłki z którego niewiele wynika. Dobrze, że szczęście nam dopisuje i bramka strzeliła się sama
Na pewno nie jest to spacerek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując