arti napisał(a):

Wynik jest, ale dosyć cienko - jeden strzał w bramkę w ciągu połowy to dość słabo.
Trzeba wywieźć wygraną, mniejsza o styl.
|
Gra wygląda jak w większości naszych meczy w zeszłym sezonie - duże posiadanie piłki z którego niewiele wynika. Dobrze, że szczęście nam dopisuje i bramka strzeliła się sama

Na pewno nie jest to spacerek.