Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1162
13.07.2011, 20:24
Wynik jest, ale dosyć cienko - jeden strzał w bramkę w ciągu połowy to dość słabo.
Trzeba wywieźć wygraną, mniejsza o styl.
arti