Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
noff
Junior Member
Od: 08.2010
Skąd: Wroclaw
Offline
#
1161
13.07.2011, 20:24
Małecki się obciął, przytył i wygląda jak Dawidowski
I gra podobnie, heh. Dobrze, że właściwie 3 runda w kieszeni, bo Skonto nie wygląda jakby wiedziało po co stawiać autobus przed bramką.
noff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do noff
Znajdź inne posty napisane przez noff