Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 13.07.2011, 20:22
jak na pierwszy poważny mecz nie ma dramatu.mi to przypomina mecz ze śląskiem tylko na szczęscie to my strzeliliśmy.dobić do 3 0 i już
Odpowiedz cytując