Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Olivarez
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1157
13.07.2011, 20:22
Małecki się dziś bezradnie miota, jeśli będzie dobry wynik, będąc na miejscu Maskanta wpuścił bym za niego Gargułę. A oprócz tego jeszcze Bitona.
God save the Queen
Long live the Queen
Olivarez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olivarez
Znajdź inne posty napisane przez Olivarez