Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 13.07.2011, 20:22
Nunez za Małego i byłoby okay a pewnie i tak zejdzie Wilk ( to co do zmian), ale i tak emocje prawdziwe zaczną się od kolejnej rundy i to od losowania. Przejść Skonto to obowiązek.
Ostatnio edytowane przez milosz : 13.07.2011 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując