Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 13.07.2011, 20:19
Ja też bym był zwolennikiem Garguły za Małego; gdyby nie bramka i atak Skonto to też byłbym za kimś bardziej kreatywnym za Wilka (właśnie Garguła, Jirsak, może Nunez?). Niech Łukasz walczy o miejsce i ew. dalszy kontrakt. Choć i tak jest nieźle i to Robert wie co zrobić lepiej niż my na pewno.
Odpowiedz cytując