Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1132
Stary 13.07.2011, 19:36
Ja .......ę ale te flagi .... To jest ....a nasz doom w tej transmisji.

PS. Niech zadzwonią do Krzoski i niech to zwiną. Flagi ....a większe niż ten stadion Skonto.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 13.07.2011 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując