Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 13.07.2011, 19:35
robert995 napisał(a):Wyświetl post
niech ktoś zadzwoni do znajomego do Rygi i powie że my chcemy też oglądać mecz
chłopaki zrozumieją bo widzą jaki tam mały stadion
to samo mi przyszlo do glowy
o chyba - jakas interwencja ale glupki zrywaja flage z plotu - co to komu przeszkadza akurat ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując