Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
robert995
Junior Member
Od: 12.2006
Offline
#
1130
13.07.2011, 19:34
niech ktoś zadzwoni do znajomego do Rygi i powie że my chcemy też oglądać mecz
chłopaki zrozumieją bo widzą jaki tam mały stadion
robert995
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robert995
Znajdź inne posty napisane przez robert995