W poniedziałek przeglądałem prasę i wpadła mi w ręce jakaś gazetka. "SE" czy tam inny "Fakt", nie pamiętam, aczkolwiek w sporcie była rubryka na temat testów szybkościowych na dystansie 30 metrów w klubach Ekstraklasy i co ciekawe w Wiśle najszybsi są Pajlic i....Chavez
