Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3866
Stary 13.07.2011, 18:50
Evenstar napisał(a):Wyświetl post
Ma ktos problem z Ipla typu wpisuje kod zakupiony klikam Odtwarzaj i wlacza mi sie przegladarka z oknem wyboru zaplaty za kod. Przeciez wpisalem kod!! Grrr
a może trzeba się zalogować?

Potwierdzam - jakość na IPLA bardzo dobra, jak na razie żadnej ściny. Szkoda, że nie dali HD, ale EXTR też ujdzie
Odpowiedz cytując