Evenstar napisał(a):

|
Ma ktos problem z Ipla typu wpisuje kod zakupiony klikam Odtwarzaj i wlacza mi sie przegladarka z oknem wyboru zaplaty za kod. Przeciez wpisalem kod!! Grrr
|
a może trzeba się zalogować?
Potwierdzam - jakość na IPLA bardzo dobra, jak na razie żadnej ściny. Szkoda, że nie dali HD, ale EXTR też ujdzie
