Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3865
Stary 13.07.2011, 18:48
Ma ktos problem z Ipla typu wpisuje kod zakupiony klikam Odtwarzaj i wlacza mi sie przegladarka z oknem wyboru zaplaty za kod. Przeciez wpisalem kod!! Grrr


Odpowiedz cytując