Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin
Offline
#
3865
13.07.2011, 18:48
Ma ktos problem z Ipla typu wpisuje kod zakupiony klikam Odtwarzaj i wlacza mi sie przegladarka z oknem wyboru zaplaty za kod. Przeciez wpisalem kod!! Grrr
Evenstar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Evenstar
Znajdź inne posty napisane przez Evenstar