kibic221 napisał(a):

obiło mi sie coś o uszy że karnetowicze mają zarezerwowane bilety na LM. Moje pytanko co jak karnetowicz nie zakupi biletu na LM
|
Ma dany czas do kupienia tego biletu... jak nie kupi dajmy do 12 a mecz jest 15 to trafia takowy bilet do wolnej sprzedaży...