Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 13.07.2011, 18:22
nerwy nerwy i jeszcze raz nerwy. Na mecz który czekałem cały rok została godzina i już powoli nosi mnie jak przed najgorszym egzaminem. Mam nadzieję że nasi szybko strzelą i nie zrobią nam horroru bo nie wiem czy wytrzymałbym takie napięcie. Dzisiaj ustanowić wynik i za tydzień dokonać formalności. PS. Co sądzicie aby zamknąć forum na czas meczu. Na wielu forach zaczynają tak robić i możemy uniknąć niepotrzebnych wypowiedzi. Po meczu kiedy będzie wszystko jasne otworzyć forum i na spokojnie kto ma co do powiedzenia napisać.
Odpowiedz cytując