Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
3855
13.07.2011, 17:26
zbycho93
napisał(a):
Bo nas stać
Dobrze że wszyscy tacy bogaci, ale jak trzeba do puszki wrzucić to połowa szerokim łukiem omija..
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93