Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbycho93
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
3850
13.07.2011, 17:13
Kosa93
napisał(a):
Dlaczego wy koniecznie chcecie kupować ten mecz na IPLI? przecież będzie mnóstwo transmisji w internecie...
Bo nas stać
zbycho93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbycho93
Znajdź inne posty napisane przez zbycho93