damian4892 napisał(a):

|
Ale ten Wojciechowski to idiota. Śmieje się z darmowych transferów Wisły(wg mnie bardzo dobrych) a sam kupuje ogórów haha
|
Czemu uważasz go za ogóra? Widziałeś jak gra? A moze akurat się sprawdzi w polskiej lidze? Jest jeszcze młody, może akurat w tym roku wystrzeli? Ja bym go nie skreślał od razu, jestem ciekawy co pokaże
