Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3638
Stary 13.07.2011, 17:13
damian4892 napisał(a):Wyświetl post
Ale ten Wojciechowski to idiota. Śmieje się z darmowych transferów Wisły(wg mnie bardzo dobrych) a sam kupuje ogórów haha
Czemu uważasz go za ogóra? Widziałeś jak gra? A moze akurat się sprawdzi w polskiej lidze? Jest jeszcze młody, może akurat w tym roku wystrzeli? Ja bym go nie skreślał od razu, jestem ciekawy co pokaże
Odpowiedz cytując