Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
Od: 03.2010
Offline
#
11
13.07.2011, 17:07
Ale ten Wojciechowski to idiota. Śmieje się z darmowych transferów Wisły(wg mnie bardzo dobrych) a sam kupuje ogórów haha
damian4892
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian4892
Znajdź inne posty napisane przez damian4892