Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1106
Stary 13.07.2011, 16:41
Ja rozumiem poprzednie porażki ze słabszymi drużynami.. ale Wiślak nie może się obawiać i modlić się aby nasza Wisła , nie przegrała... Wygramy i tyle... Respect ok rozumiem, ale trzeba znać też swoją wartość.. a tu My jesteśmy od Łotyszy lepsi zdecydowanie..
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując