|
Ja rozumiem poprzednie porażki ze słabszymi drużynami.. ale Wiślak nie może się obawiać i modlić się aby nasza Wisła , nie przegrała... Wygramy i tyle... Respect ok rozumiem, ale trzeba znać też swoją wartość.. a tu My jesteśmy od Łotyszy lepsi zdecydowanie..
|