Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1095
13.07.2011, 13:51
to nie jest tylko mecz o Ligę Mistrzów ale również o honor , który został utracony w poprzednich latach. Naprzód WISŁO!
FAN z Wielkopolski.
matkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matkur
Znajdź inne posty napisane przez matkur