Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1095
Stary 13.07.2011, 13:51
to nie jest tylko mecz o Ligę Mistrzów ale również o honor , który został utracony w poprzednich latach. Naprzód WISŁO!
FAN z Wielkopolski.
Odpowiedz cytując