Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 13.07.2011, 12:49
To największy talent od paru ładnych lat. Jest lepszy od Wawrzyka i może zajść dalej niż Sosnowski. 29 lipca ma walkę w Stanach z jakimś murzynem. Niech ucieka z Polski, bo tu nie ma warunków do uprawiania tego sportu. Tutaj się zmarnuje, trenując z Łapinem i obijając Czechów czy Węgrów. Najbliższy rywal Szpilki: http://www.bokser.org/content/2011/0...3918/index.jsp

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując