To największy talent od paru ładnych lat. Jest lepszy od Wawrzyka i może zajść dalej niż Sosnowski. 29 lipca ma walkę w Stanach z jakimś murzynem. Niech ucieka z Polski, bo tu nie ma warunków do uprawiania tego sportu. Tutaj się zmarnuje, trenując z Łapinem i obijając Czechów czy Węgrów. Najbliższy rywal Szpilki:
http://www.bokser.org/content/2011/0...3918/index.jsp