Co ty chłopie bredzisz? Kto ci powiedział ze Polska jest świecka? Polska jest taka jak jej obywatele i skoro większość rodziców chce dla swoich dzieci religii w szkole to państwo powinno taką możliwość gwarantować. Jak ktoś nie chce posyłać dzieci na religię to nie musi i tłumaczenie braku WF na sali gimnastycznej obecnością religii w szkole, może przyjść do głowy tylko otumanionemu lemingowi, który zamiast myśleć głową, powtarza propagandowe brednie jedynie się ośmieszając.
ps. Gdyby Polska była państwem wyznaniowym, dzieci musiałyby chodzić na religię. A tak w Polsce jest wolność wyznania i jak chcesz to chodzisz a jak nie chcesz to nie chodzisz. Wiem że niektórym nie mieści się w głowie że można mieć prawo wyboru, bo są mentalnymi niewolnikami, ale to już ich problem.
-------------------------------------------------------------------------------------
Wraca sprawa ułaskawień, gajowy zrobił audyt

. Żeby obraz był pełniejszy garść statystyki.
"[...] Lech Wałęsa ułaskawił 3,5 tys. osób, a odmówił - 380;
Aleksander Kwaśniewski ułaskawił 4,2 tys. osób, a odmówił - 900,
Lech Kaczyński ułaskawił 230 osób, a odmówił - 1,5 tys. "
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1ca75
Pytanie za 1000 punktów, którego z prezydentów prześwietlał gajowy i czym kierował się w swoim wyborze?
