Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
Od: 07.2011
Offline
#
3834
13.07.2011, 12:28
cinekw
napisał(a):
http://www.ipla.pl/Ipla_Na_PS3,5817/index.html
Orientuje się ktoś czy na PS3 można oglądać transmisje LIVE czy tylko filmy ?
@ martinez
Płacąc 5zł masz transmisje od 19:30 czyli studio i mecz.
Niestety , na PS3 nie ma opcji oglądania na żywo, ale możesz komputer do telewizora podlaczyć na kabel HDMI, i wszystko będzie ok.
rnandez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rnandez
Znajdź inne posty napisane przez rnandez