Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 13.07.2011, 12:27
crate digger napisał(a):Wyświetl post
Aż jestem ciekawy na jakiej podstawie oni te kursy "obliczają"? Na podstawie nastrojów? Może absencja Kirma (czołowego strzelca i zawodnika drużyny w poprzednim sezonie) ma na to jakiś wpływ.

Mam nadzieję że nie siedza na tym forum, bo wówczas kursy byłyby po 2,50
Obliczany jest tylko początkowy kurs jaki wypuszcza się - mają od tego an analityków którzy w tym siedzą.Późniejsze zmiany to już tylko efekt obstawiania przez graczy, czyli stawianej kasy na poszczególne rozstrzygnięcia.
Jak kurs na Wisłę skoczył w górę ,znaczy to tylko tyle że ludzie stawiali na SkontoOczywiście nie wszyscy i nie większość ale jednak takie sumy poszły że buk zdecydował się podwyższyć trochę kurs na Wisłe

A co do meczu to - ten (dwu)mecz musimy wygrać!
Natomiast jak by miał obstawiać przebieg dzisiejszej potyczki to bardziej stawiam na ciężki bój niż łatwą wygraną, stawiam też na to że w temacie po meczu będzie tu wrzało
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując