|
Nie no panowie z Karabachem przegraliśmy bo mieliśmy 12-13 zawodników rozsypka ogolna z Levadią bo zawodnicy za poźno przygotowania zaczeli a teraz nie ma innej opcji roztrzelac ich dzisiaj napewno tak będzie jestem tego pewny.Bardziej boję się o III rudne z tą nasza obrona niestety.
|