Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1084
Stary 13.07.2011, 11:36
Nie no panowie z Karabachem przegraliśmy bo mieliśmy 12-13 zawodników rozsypka ogolna z Levadią bo zawodnicy za poźno przygotowania zaczeli a teraz nie ma innej opcji roztrzelac ich dzisiaj napewno tak będzie jestem tego pewny.Bardziej boję się o III rudne z tą nasza obrona niestety.
Odpowiedz cytując