Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3831
Stary 13.07.2011, 10:51
tak swoja droga wolalbym to wplacic na cele Wisly, marzy mi sie taka telewizja Wislacka gdzie bylyby wszystkie mecze Wisly i za to abonament w jakiejs tam kwocie przynajmniej wiedzialbym ze place na nasz klub a nie wzbogacal konto wlascicielowi Polsatu ;P
Odpowiedz cytując