tak swoja droga wolalbym to wplacic na cele Wisly, marzy mi sie taka telewizja Wislacka gdzie bylyby wszystkie mecze Wisly i za to abonament w jakiejs tam kwocie

przynajmniej wiedzialbym ze place na nasz klub a nie wzbogacal konto wlascicielowi Polsatu ;P