farben napisał(a):

I jeszcze o pracy trenerskiej Mirka:
Każde dziecko, które mam pod swoimi skrzydłami, ma się w pierwszym rzędzie bawić piłką, a nie walczyć o wyniki.
|
Bingo! Tak powinno być do 13-15 roku życia! Tak właśnie się dzieje na zachodzie a u Nas jest tylko ciśnienie na wynik bo z tego rozlicza się trenerów...
farben napisał(a):

|
Szkoda, że jego Akademia Piłkarska to komercyjne przedsięwzięcie. Wisła powinna zatrudnić Mirka u siebie. Na pewno świetnie sprawdziłby się jako trener dzieciaków.
|
A jaki problem jest, żeby Wisłą z Jego akademią podpisała umowę o współpracę? Myślę, że byłoby to do zrobienia.