Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6026
Stary 13.07.2011, 10:50
farben napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze o pracy trenerskiej Mirka:
Każde dziecko, które mam pod swoimi skrzydłami, ma się w pierwszym rzędzie bawić piłką, a nie walczyć o wyniki.
Bingo! Tak powinno być do 13-15 roku życia! Tak właśnie się dzieje na zachodzie a u Nas jest tylko ciśnienie na wynik bo z tego rozlicza się trenerów...

farben napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że jego Akademia Piłkarska to komercyjne przedsięwzięcie. Wisła powinna zatrudnić Mirka u siebie. Na pewno świetnie sprawdziłby się jako trener dzieciaków.
A jaki problem jest, żeby Wisłą z Jego akademią podpisała umowę o współpracę? Myślę, że byłoby to do zrobienia.
Odpowiedz cytując