Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Martinez
Member
Od: 11.2006
Offline
#
3830
13.07.2011, 10:41
Kon®ado
napisał(a):
a co tanio Ci sie wydaje
i tak zbija kokosy dzięki nam ;P no ale Wiselka najwzniejsza ;x
Nie no tanio to nie jest
ale widziałem w programie obie pozycje osobno, stąd moje pytanie
i dziękuje za szybką odpowiedź. Do boju WISEŁKA!!!
Martinez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martinez
Znajdź inne posty napisane przez Martinez