Wyświetl pojedynczy post
Martinez
Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3830
Stary 13.07.2011, 10:41
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
a co tanio Ci sie wydaje
i tak zbija kokosy dzięki nam ;P no ale Wiselka najwzniejsza ;x
Nie no tanio to nie jest ale widziałem w programie obie pozycje osobno, stąd moje pytanie i dziękuje za szybką odpowiedź. Do boju WISEŁKA!!!
Odpowiedz cytując