frg napisał(a):

Mam takie pytanie:
Czy rozstawienie danej drużyny przesądza o tym gdzie graja pierwszy mecz? Jeżeli drużyna jest rozstawiona to zawsze rewanż gra u siebie czy jest to losowane / ustalane?
Z góry dziękuje za odpowiedz.
|
Nie, to czy dana drużyna będzie gospodarzem zależy od tego która z kulek w koszyku ( są 2 ) wylosowana zostanie pierwsza.