Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3828
Stary 13.07.2011, 10:34
Martinez napisał(a):Wyświetl post
A ja mam takie pytanko, jeśli płacę 5zł w ipli, to mogę oglądać zarówno studio jak i mecz? Czy osobno należy zapłacić za studio przed meczowe, a osobno za mecz (łącznie 10) ?
Nie ... Masz prawo do oglądania całego programu dotyczącego meczu Wisła - Skonto za które płacisz 5zł... wliczając Mecz + Studio... Transmisja zaczyna się przed meczem o 19:30
You'll Never Walk Alone!
Odpowiedz cytując