Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2148
Stary 13.07.2011, 10:30
w to akurat watpie by on oto walczyl ;p chyba ze kibice mu dom spala i bedzie sie bal lol2, a tak powaznie nie pozostaje nam nic jak tylko czekac ;pp
Odpowiedz cytując