Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Martinez
Member
Od: 11.2006
Offline
#
3827
13.07.2011, 10:15
A ja mam takie pytanko, jeśli płacę 5zł w ipli, to mogę oglądać zarówno studio jak i mecz? Czy osobno należy zapłacić za studio przed meczowe, a osobno za mecz (łącznie 10) ?
Martinez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martinez
Znajdź inne posty napisane przez Martinez