Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50348
Stary 13.07.2011, 10:10
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
z czego rżysz, wystarczyło pooglądać Ebiego trochę
oczywiście, że byłby wzmocnieniem
Wzmocnieniem chyba ławki rezerwowych. Grałby przy Genkovie i Bitonie? NIE
Ile by zarabiał? Ebi łasy na kasę, IMO mniej niż 300tys by nie wziął.
Płaczecie o zarobki Guły a Ebi już nie przeszkadza?

Co do reszty to się nie odniosę bo poniżej pewnego poziomu kultury nie schodzę czego i Tobie życzę
Odpowiedz cytując