JrQ- napisał(a):

z czego rżysz, wystarczyło pooglądać Ebiego trochę
oczywiście, że byłby wzmocnieniem
|
Wzmocnieniem chyba ławki rezerwowych. Grałby przy Genkovie i Bitonie? NIE
Ile by zarabiał? Ebi łasy na kasę, IMO mniej niż 300tys by nie wziął.
Płaczecie o zarobki Guły a Ebi już nie przeszkadza?
Co do reszty to się nie odniosę bo poniżej pewnego poziomu kultury nie schodzę czego i Tobie życzę
