tedi100 napisał(a):

Wykupiłem już sobie dostęp na mecz Skonto - Wisła ... może mi ktoś powiedzieć jaka jest jakoś odtwarzania?
|
Bardzo dobra - zero zacinania, ładna jakoś obrazu. W tamtym roku miałem jescze internet 1 mb i wszystko działało OK można nawet cofnąć transmisje i oglądać wcześniejszą sytuacje jak sie ma jakies wątpliwości

. Teraz mam neta 6 mb to myśle, że nie będę miał problemu.