Wyświetl pojedynczy post
vojtex
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3823
Stary 13.07.2011, 09:57
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
Wykupiłem już sobie dostęp na mecz Skonto - Wisła ... może mi ktoś powiedzieć jaka jest jakoś odtwarzania?
Bardzo dobra - zero zacinania, ładna jakoś obrazu. W tamtym roku miałem jescze internet 1 mb i wszystko działało OK można nawet cofnąć transmisje i oglądać wcześniejszą sytuacje jak sie ma jakies wątpliwości . Teraz mam neta 6 mb to myśle, że nie będę miał problemu.
Odpowiedz cytując