Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2143
Stary 13.07.2011, 09:52
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Raczej tak nie jest. Podobno poprostu adidas zawalił sprawe i trzeba czekać do końca sierpnia. Nawet na FB w komentarzach to potwierdzili
Jeśli to prawda to jest to wręcz komedia... Co można zawalić w tak prostej sprawie? Zapomnieli uszyć koszulki?
Odpowiedz cytując