cinekw napisał(a):

Raczej tak nie jest. Podobno poprostu adidas zawalił sprawe i trzeba czekać do końca sierpnia. Nawet na FB w komentarzach to potwierdzili
|
Jeśli to prawda to jest to wręcz komedia... Co można zawalić w tak prostej sprawie? Zapomnieli uszyć koszulki?