Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#886
Stary 13.07.2011, 09:45
crate digger napisał(a):Wyświetl post
podstawową zaleta Stana i jego teamu jest elastyczność co mnie cieszy. nie napinają się tylko szukają okazji. niektórzy tutaj po świętej dacie 10 czerwca ubraliby kapcie i poszli na urlop
Amen. Stan udowodnił że jest człowiekiem dialogu. Elastycznym, dyplomatycznym który chce, potrafi i umie rozmawiać. Dodać do tego jego kontakty i powstaje obraz dyrektora sportowego doskonale pasującego do takiego zespołu jak Wisła, zespołu bez wielkich funduszy ale z historią i tradycją.
Pewnie ma jakies wady jak każdy ale jak na razie robi dobrą pracę.
Gdzie innym naszym Mielcarskim, Bednarzom, Miklasom, Jóźwiakom, Piechniczkom do Stana...
Odpowiedz cytując