Amen. Stan udowodnił że jest człowiekiem dialogu. Elastycznym, dyplomatycznym który chce, potrafi i umie rozmawiać. Dodać do tego jego kontakty i powstaje obraz dyrektora sportowego doskonale pasującego do takiego zespołu jak Wisła, zespołu bez wielkich funduszy ale z historią i tradycją.
Pewnie ma jakies wady jak każdy ale jak na razie robi dobrą pracę.
Gdzie innym naszym Mielcarskim, Bednarzom, Miklasom, Jóźwiakom, Piechniczkom do Stana...