Wyświetl pojedynczy post
Mike
Junior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Wieluń/Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13191
Stary 13.07.2011, 09:23
Mareq: Przecież wspomniałem , że pismaki szukają sensacji.
Ty wkleiłeś artykuł prasowy , ja poszukałem u źródła
Jakbym miał się sugerować ,,wiedzą'' prasową , to bym zapewne stadion omijał szerokim łukiem.
Na szczęście tak nie jest

O ile się dobrze orientuję to onet.pl należy do ITI, a to jest ewidentnie anty PIS'owa (popierająca PO) grupa mediów.


krzykacz: "Co do tego czy Polacy są debilami to uważam, że jeżeli partia, która podnosi podatki, za której rządów rośnie inflacja, infrastruktura jak leżała tak leży, bezrobocie poza sezonowymi spadkami wciąż jest wysokie, nie zyskujemy nic w dziedzinie bezpieczeństwa energetycznego,odbierana jest wolność słowa, tworzony jest grunt pod pedalskie małżeństwa, taka partia ma wciąż wysokie poparcie- to określenie "debile" samo ciśnie się na usta."

Ale żaden polak nie przyzna się wprost do tego że jest debilem. W mediach będzie się powtarzać, że "żyje się nam lepiej" i będą głosować. Fakty im do tego potrzebne nie są.