Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3821
Stary 13.07.2011, 09:19
http://mecze.ipla.tv/ a nie zadne konta vip ;P i ogladacie meczyk za cale 5 zl chociaz i tak bardziej oplacalne jest za 15 bo na caly miech jest ale nie bede placil tyle stacji ktora ma nas w dupie i nie pokazuja w otwartym ;P
Odpowiedz cytując