|
popatrzyłem na regulamin konta VIP i wynika z niego że na koncie VIP nie obejrzysz meczu Wisły tylko będąc za granicą RP.
mam głupie wrażenie że konto VIP jest rozszerzeniem normalnej subskrybcji. czyli jak zakupisz dostep do IPLA sport za 15 plnów za miesiąc to żeby sobie poprawić jakość wykupujesz pakiet VIP na tyle ile chcesz czyli np za 7 dni 5 pln.
|