Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
50345
13.07.2011, 09:08
Dariook
napisał(a):
Widac prawdziwe wzmocnienia rodza sie w bulach.
Prezydent - ogarnij się
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
misiek_86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek_86
Znajdź inne posty napisane przez misiek_86