Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50341
Stary 13.07.2011, 07:24
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Z transferami koniec, SV mówił że jeżeli pojawi się jakaś okazja lub wielki talent to wtedy
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W Orange Sport Info leci Info Wtorek - rozmowa o transferach w Polsce. Teraz wypowiada sie Bogdan Basałaj i zapytany o Jovanovicia powiedział - tak, to byl ostatni transfer Wisly w tym okienku.
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Bogdan Basałaj dla OSI:
"Marko Jovanovic jest ostatnim transferem Wisły.
Nie interesujemy się Ebim Smolarkiem"
Michal_1990 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że gdy Wiśle uda się awansować do IV rundy, to sypnie troszkę groszem i spróbujemy sprowadzić kogoś klasowego.

grosz napisał(a):Wyświetl post
z drugiej nie bierzemy jedne z najlepszych opcji transferowych na rynku: jak Kosowski (ktoś powie że star, ale on będzie jednym z najlepszych na polskich boiskach)

Smolarek jeśli byłby do wzięcia to również jest to dobra opcja w Polonii grał nieźle, i na pewno w Wiśle miałby z kim wymienić piłkę, jest niezły technicznie, ma doświadczenie, grał dużo w napadzie i prawym skrzydle.

Nie powinniśmy odrzucać takich opcji transferowych.
WTF? O czy ty piszesz? Kosowski? Smolarek? Z nimi chcesz podbijać Europe?
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 13.07.2011 o godz. 10:00.
Odpowiedz cytując