Św. Mikołaj napisał(a):

Z transferami koniec, SV mówił że jeżeli pojawi się jakaś okazja lub wielki talent to wtedy
|
mitmichael napisał(a):

|
W Orange Sport Info leci Info Wtorek - rozmowa o transferach w Polsce. Teraz wypowiada sie Bogdan Basałaj i zapytany o Jovanovicia powiedział - tak, to byl ostatni transfer Wisly w tym okienku.
|
anthony09 napisał(a):

Bogdan Basałaj dla OSI:
"Marko Jovanovic jest ostatnim transferem Wisły.
Nie interesujemy się Ebim Smolarkiem"
|
Michal_1990 napisał(a):

|
Mam nadzieję, że gdy Wiśle uda się awansować do IV rundy, to sypnie troszkę groszem i spróbujemy sprowadzić kogoś klasowego.
|
grosz napisał(a):

z drugiej nie bierzemy jedne z najlepszych opcji transferowych na rynku: jak Kosowski (ktoś powie że star, ale on będzie jednym z najlepszych na polskich boiskach)
Smolarek jeśli byłby do wzięcia to również jest to dobra opcja w Polonii grał nieźle, i na pewno w Wiśle miałby z kim wymienić piłkę, jest niezły technicznie, ma doświadczenie, grał dużo w napadzie i prawym skrzydle.
Nie powinniśmy odrzucać takich opcji transferowych.
|
WTF? O czy ty piszesz? Kosowski? Smolarek? Z nimi chcesz podbijać Europe?