Aniołek_Wisła napisał(a):

czy od nowego sezonu zeby dostac sie na stadion Wisły trzeba bd miec karte kibica
|
czemu Wy ludzie nie korzystacie z oficjalnej strony klubu w ogóle ?
Tam macie na wszystko odpowiedzi !!!
www.Wisla.Krakow.pl
====
czy to nie jest przypadkiem niemiecki raper Sido ?
