Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22679
Stary 13.07.2011, 03:07
Aniołek_Wisła napisał(a):Wyświetl post
czy od nowego sezonu zeby dostac sie na stadion Wisły trzeba bd miec karte kibica


czemu Wy ludzie nie korzystacie z oficjalnej strony klubu w ogóle ?
Tam macie na wszystko odpowiedzi !!!

www.Wisla.Krakow.pl



====


czy to nie jest przypadkiem niemiecki raper Sido ?


Odpowiedz cytując