Wyświetl pojedynczy post
Hastla
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50340
Stary 13.07.2011, 02:56
Zauwazylem sobie ot taka ciekawa rzecz To okienko transferowe wyglada wrecz oszolamiajaco jesli sie spojrzy na wartosc pilkarzy jakich udalo sie zakontraktowac...
Chávez, Osmán 1.800.000 €
Jovanovic, Marko 1.250.000 €
Díaz, Júnior *1.300.000 €
Lamey, Michael 700.000 €
Gervasio Núñez 1.000.000 €
Iliev, Ivica 1.600.000 €
Biton, David *750.000 €
łacznie 8,400,000 €
Wiem ze czesc pilkarzy jest na wypozyczeniu, czesc zyskalismy za darmo teoretycznie - ale to tylko pokazuje klase naszego dyrektora sportowego. Nawet jesli przyjac ze te kwoty sa zawyzone przez transfermarkt.de to nawet polowa tej sumy robi wrazenie. Na papierze wydaje sie ze nie mozna bylo zrobic wiecej zeby zrealizowac cele w tym sezonie a jak wyjdzie w praktyce czas pokaze. Ale chyba wreszcie doczekalismy okna transferowego na jakie czekalismy - przynajmniej ja tak mysle.
Zawodnicy Wisly sa w tej chwili wyceniani na 26.850.000 €, wiec po tym okienku transferowym wartosc druzyny wzrosla o 45,52% - milo
Odpowiedz cytując