Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
Od: 07.2008
Offline
#
22678
13.07.2011, 02:49
czy od nowego sezonu zeby dostac sie na stadion Wisły trzeba bd miec karte kibica
Aniołek_Wisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aniołek_Wisła
Znajdź inne posty napisane przez Aniołek_Wisła