KOMINEK napisał(a):

Sprawa prosta to jedno wielkie oszustwo - odkąd WISŁAZWE został moderatorem to mataczy i tylko dlatego zepchnął mnie z 3 miejsca oddaje sprawę do IPN-u.
|
Wcale, że bo nie jak mawia klasyk
To, że tabela wielka nie oznacza, że to wielkie oszustwo, parę punktów się dopisało
IPN-em mnie jeszcze straszy kolega, pięknie. Czekać kiedy tylko zapukają o 6 rano. Zarekwirują mi sprzęt i nie będzie ani tabeli ani konkursu
TW - WISŁAZWE, rozpracowany.