Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Killer1990
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
3799
12.07.2011, 19:17
Witam.
Zamierzam z kolegami wybrać się na mecz Wisły ze Skonto w Krakowie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprzedaż internetowa? Mieszkamy ponad 300km od Krakowa dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółowo. Z góry dzięki za pomoc
Killer1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Killer1990
Znajdź inne posty napisane przez Killer1990