Natalia_TSW napisał(a):

|
Jutro lub w meczu u siebie może dowiemy się czy nasi grają w starych czy nowych trykotach w nadchodzącym sezonie... chwile cierpliwości i wszystko będzie jasne
|
Ale to że na nowy sezon będą nowe stroje to oczywiste ze Skonto na pewno nie zagramy w nowych.